Log in

1L: 29 kolejka 04-05.05.2018 - Obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył w 29 kolejce pierwszej ligi następujące obsady sędziowskie.

 

4 maja (piątek):
Bytovia Bytów - Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Stal Mielec - Wigry Suwałki, godz. 20:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
GKS Tychy - Miedź Legnica, godz. 20:45, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).




5 maja (sobota):
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice, godz. 16:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce, godz. 19:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Stomil Olsztyn - GKS Katowice, godz. 19:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).

Na sześć kolejek przed końcem ligi najpoważniejszym kandydatem do awansu jest Miedź Legnica, która lideruje z przewagą 5 punktów. O drugim miejscu w lidze nie można wiele powiedzieć, a spekulacje i szanse sięgają w sumie do ósmego Rakówa Częstochowa, który traci tylko pięć punktów.

Na dole tabeli sytuacja krytyczna Ruchu Chorzów, który teoretycznie może jeszcze wskoczyć na 14 miejsce, ale tak naprawdę będzie rewelacją dla Niebieskich, jeśli uda się osiągnąć miejsce barażowe. Szanse na 3 punkty są na pewno, choć mecz z Puszczą nie będzie spacerkiem, a forma piłkarzy pozostawia wiele do życzenia.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Oto wszystkie pary 29 kolejki 1.Ligi:

Termin U siebie Gość Reguła punktacji
04.05.18 18:00 Drutex-Bytovia OKS Odra Opole 4 - 4 - 10
04.05.18 20:00 Stal Mielec Wigry Suwałki 3 - 10 - 10
04.05.18 20:45 GKS Tychy 71 Miedź Legnica 10 - 4 - 4
05.05.18 15:00 Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 10 - 3 - 10
05.05.18 16:00 Górnik Łęczna Chojniczanka Chojnice 4 - 4 - 10
05.05.18 18:00 Ruch Chorzów MKS Puszcza Niepołomice 4 - 4 - 10
05.05.18 18:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała Raków Częstochowa 3 - 10 - 10
05.05.18 19:00 Stomil Olsztyn GKS Katowice 10 - 10 - 3
05.05.18 19:00 Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 4 - 4 - 10

Źródło: pzpn, kicktipp.pl, własne

 

 

Media

Ostatnio zmienianysobota, 05 maj 2018 09:12

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.