Log in

2L: 4 kolejka 10-12.08.2018 - Obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył w 4 kolejce drugiej ligi następujące obsady sędziowskie.

 

 10 sierpnia (piątek):
Gryf Wejherowo - Elana Toruń, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

 

11 sierpnia (sobota):
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).
ROW 1964 Rybnik - Resovia, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom, godz. 18:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard, godz. 18:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa, godz. 19:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów, godz. 20:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

12 sierpnia (niedziela):
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg, godz. 18:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek). 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Oto wszystkie pary 4 kolejki 2. Ligi:

Termin U siebie Gość Wynik Reguła punktacji
10.08.18 18:00 Gryf Wejherowo Elana Toruń -:- 7 - 4 - 5
11.08.18 17:00 Rozwój Katowice Pogoń Siedlce -:- 4 - 5 - 7
11.08.18 17:00 Stal Stalowa Wola Widzew Łódź -:- 9 - 7 - 4
11.08.18 17:00 ROW 1964 Rybnik Resovia -:- 4 - 5 - 7
11.08.18 18:00 Olimpia Grudziądz Radomiak Radom -:- 6 - 4 - 5
11.08.18 18:00 Znicz Pruszków Błękitni Stargard Szczeciński -:- 4 - 5 - 9
11.08.18 19:00 GKS Bełchatów Skra Częstochowa -:- 3 - 9 - 10
11.08.18 20:00 Górnik Łęczna Ruch Chorzów -:- 4 - 7 - 6
12.08.18 18:00 Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg -:- 4 - 5 - 7

Źródło pzpn, kicktip.pl, własne

 

 

Media

Radomiak Radom - Rozwój Katowice FAIR PLAY 2:0/2:1 niecodzienna sytuacja [2017/08/11] Damian Dryja
Ostatnio zmienianyczwartek, 09 sierpień 2018 14:26

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.