Log in

3L3: Śląski skarb transferowy

Sześć z dziewięciu zaplanowanych meczy XVIII kolejki III ligi gr. III zostanie rozegranych w ten weekend. W związku z tym przedstawiamy naszym czytelnikom zestawienie transferów drużyn ze Śląska, które występują w tej klasie rozgrywkowej.

 

1. Skra Częstochowa:

Przyszli:

Karol Tomczyk (VFL 05 Hohenstein-Ernstthal), Daniel Flak, Albert Opala (juniorzy)

Odeszli:

Robert Brzęczek (przerwanie kariery)

4. Gwarek Tarnowskie Góry:

Przyszli:

Kamil Cholerzyński (Motor Lublin), Paweł Juraszczyk (GKS Katowice), Kamil Wawoczny (Piast Gliwice), Sławomir Jaworski (Ruch Chorzów), Mateusz Korzus, Krzysztof Wojdat (juniorzy)

Odeszli:

Tadeusz Urbainczyk (wyjazd), Łukasz Niemiec (Victoria Londyn), Alexander Mrozek (RKS Grodziec), Michał Bobryk, Jakub Sołdecki, Bartosz Żak (w trakcie ustaleń)

8. Górnik II Zabrze:

Przyszli:

Filip Kotalczyk (Stadion Śląski), Szymon Małecki (GKS Katowice), Krzysztof Kubica (Góral Żywiec), Kacper Michalski (Pogoń Szczecin), Kacper Staśkiewicz (UKS Piotrcovia), Marko Zawada (juniorzy)

Odeszli:

Daniel Wajsak (Chrobry Głogów)

9. Stal Bielsko-Biała

Przyszli:

Paweł Szczepańczyk (Beskid Andrychów), Kamil Bruchajzer (GKS Wikielec), Daniel Grabski (LKS Czaniec), Marcin Mączka (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Musioł (GKS Jastrzębie), Marcin Szczurek (MKS Lędziny), Maciej Tonia (Stadion Śląski), Damian Oczko (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Odeszli:

Krzysztof Kozik, Ariel Dzionsko (MRKS Czechowice-Dziedzice), Seweryn Caputa (Rekord Bielsko-Biała), Dominik Czekański (Piast Gliwice via Wilki Wilcza), Jacek Jarnot (Szombierki Bytom), Fabian Klama (Zagłębie Sosnowiec), Damian Zdolski (Drzewiarz Jasienice), Damian Ziarko (Ślęza Wrocław), Łukasz Zakrzewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

9. Pniówek Pawłowice Śląskie

Przyszli:

Bartosz Gocyk (Polonia Łaziska Górne), Grzegorz Kleemann (MKS Kluczbork), Paweł Kapusta (Energetyk ROW Rybnik) Mateusz Nowara (Ruch Radzionków), Mateusz Wójcik (Stalowa Wola), Mateusz Habor (LKS Łąka), Adam Krakowski (wznowienie kariery), Michał Pieczka (Dąb Gaszowice), Maciej Gaszka (GKS Jastrzębie)

Odeszli:

Jakub Świerczek (BKS Bielsko-Biała?), Kamil Kostecki, Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska), Patryk Lach (Beskid Skoczów), Tomasz Michalik (Orzeł Mokre), Mateusz Kilijan (LKS Krzyżanowice), Szymon Gałecki (szuka klubu)

10. Rekord Bielsko-Biała:

Przyszli:

Bartosz Kucharski (Ruch Radzionków), Piotr Wyroba, Bartłomiej Ślosarczyk, Artur Różycki, Michał Groń, Marek Heller (juniorzy), Mateusz Gleń, Arkadiusz Czapla (Soła Oświęcim), Piotr Motyka (Radziechowy-Wieprz), Szymon Szymański (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Seweryn Caputa (BKS Bielsko-Biała)

Odeszli:

Paweł Góra (Drzewiarz Jasienica), Daniel Iwanek (Ruch Chorzów), Ronald Solorzano (wyjazd), Łukasz Szędzielarz (MRKS Czechowice-Dziedzice), Mikołaj i Tomasz Franusik (Radziechowy-Wieprz)

16. Unia Turza Śląska:

Przyszli:

Tomasz Lewandowski (Wawel Wirek), Arkadiusz Lalko, Kamil Kostecki (Pniówek Pawłowice), Krzysztof Suchecki, Piotr Trąd (GKS Jastrzębie),

Odeszli:

Mateusz Krzyżok (Odra Centrum Wodzisław Śl.), Tomasz Okraszewski (Piast Gliwice), Konrad Powała (Drzewiarz Jasienica), Jonatan Domin (Unia Racibórz), Bartłomiej Setlak (w trakcie załatwiania), Mateusz Szczotok (przerwanie kariery)

 

Ostatnio zmienianysobota, 10 marzec 2018 11:04

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.