Log in

4L1: Sparingi zima 2018 [AKTUALIZACJA]

  • Napisane przez Sebastian Dziedzic
  • 0 komentarzy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom naszych czytelników przedstawiamy po raz kolejny zestawienie zimowych sparingów IV-ligowców sezonu 2017/18. Pierwsze test mecze już za nami i na dobre rozpoczęło się sparingowe szaleństwo. Zapraszamy naszych czytelników, trenerów i kierowników do pomocy w aktualizacji wyników. Informacje prosimy przesyłać na numer 504 031 333 lub maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Poniżej prezentujemy tabelę z wynikami oraz plan sparingów:

 
Szombierki Bytom
Data Drużyna Wynik Bramki
20.01  Rozwój Katowice 1:0 Morys
26.01  Slavia Ruda Śląska 2:0 Zając, Lebek
31.01  Ruch Chorzów jun. 2:1 Zając, zt
03.02  Stal Mielec    
10.02  Sparta Lubliniec 2:2  Sawicki, Terbalyan-zt x2
17.02 IKS Olkusz 1:1  Cieszyński-zt
24.02 Wilki Wilcza    
03.03 Górnik II Zabrze    
10.03 LKS Bełk    
Ruch Radzionków
Data Drużyna Wynik Bramki
20.01 Unia Strzemieszyce 2:1 Wojsyk, Pietryga - Kruczek 
27.01  Bytomski Sport 2:1  Wojsyk, Piecuch - Tylec
04.02  Sparta Katowice  -:-  odwołany
09.02  Orzeł Mokre  5:3  Wojsyk, Hermasz, zt, Piecuch, Kajda-Poznański, Kolasa, Michalik
17.02  Skra Częstochowa 0:4 Nocoń, Rumin x2, Błaszkiewicz
25.02  Rekord Bielsko-Biała  -:-  
03.03 Wilki Wilcza  -:-  
10.03 Slavia Ruda Śląska  -:-  
Przemsza Siewierz
Data Drużyna Wynik Bramki
27.01 Zieloni Żarki 2:0 Bednarz, zt
03.02  Pogoń Imielin 3:0 zt.,Ból
07.02  Rozwój Katowice 0:4  
10.02 Zagłebie II Sosnowiec 1:0  Fredyk
17.02  Podlesianka Katowice 4:2 Ból x2, Setlak, Niesyto-Drzymała, Kaczmarczyk
24.02  Piliczanka Pilica -:-  
03.03 GKS II Tychy -:-  
10.03 Wyzwolenie Chorzów -:-  
Sarmacja Będzin
Data Drużyna Wynik Bramki
20.01 BKS Bielsko-Biała 2:3 Tyszczak x2 - Sobala, Pielichowski x2
27.01 Wilki Wilcza 1:1 Nowak -Gajewski
31.01  Piast Ożarowice 12:1 Sroka,zt, Zawadzkie x3, Nowak x2,
Misztal x2, Jędrzejczyk, Dyrda, Czaplak - Gubała
03.02 Rekord Bielsko-Biała 1:1 Dyrda - Różycki
07.02 Slavia Ruda Śląska    nie odbył się
10.02  Unia Strzemieszyce 2:1  Dyrda, Zawadzki-Cygnar

17.02

 

Warta Zawiercie

 

1:1

 

Makowski-Drzymont

 

03.03 Zagłębie Sosnowiec    
10.03  Górnik Wojkowice    
Polonia Łaziska Górne
Data Drużyna Wynik Bramki
23.01 ROW Rybnik 3:5 Mazurek, Gielza x2, Muszalik, Piejak x2
Tkocz,Wasiluk
27.01 ŁKS Goczałkowice 5:0 Mazurek x3, Fabisiak, Frąckowiak
03.02 KS Olkusz 4:0 Gielza,Badura, Mazurek,Moroń
10.02  GKS II Tychy  4:1 Badura, Rutkowski x3
17.02  Dąb Gaszowice 2:0 Rutkowski, Frąckowiak
24.02  BKS Bielsko-Biała -:-  
03.03 Górnik Brzeszcze -:-  
10.03 LKS Czaniec -:-  
 
RKS Grodziec
Data Drużyna Wynik Bramki
13.01 Zagłębie II Sosnowiec 1:1 Wołczyk - Janosz
20.01 Górnik II Zabrze 0:3 Ściślak, Kubica,Cybulski 
27.01 Unia Strzemieszyce 3:2 Zalewski, Stanisławski, Wołczyk - 
Witoń, Niedzielski
03.02 Unia Racibórz 4:2 Pryszcz, Zalewski, Stanisławski, Krawczyk - Wowra x2

10.02 

14.02

Gwarek Tarnowskie Góry

Wilki Wilcza

3:2

4:3

zt x2, Otwinowski-zt x2

Koch, Wołczyk, Wiśniewski-Leszczyński, Jonda, Bartos

17.02  GKS II Tychy 0:3 Bojarski, Kokoszka, Kowalski
24.02  Polonia Bytom -:-  
03.03 Spójnia Landek -:-  
Śląsk Świętochłowice
Data Drużyna Wynik Bramki
20.01 Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 zt1, Lesik A., zt2 - zt1, zt2
27.01 LKS Bełk 2:1 Czapla D. Wasiak - zt
30.01 Orzeł Mokre 4:3 Lesik A. x2, Wagner, Wasiak - Dura, Poznański x2
03.02 Warta Zawiercie 6:2 Kaiser, Wasiak x2, Lesik, Piwowarczyk, Kaciuba-Sołtysik, Bajor
07.02  Stadion Śląski 9:4  Wasiak x4, Lesik x2, Ściętek, Hewlik, Czapla
10.02 Odra Wodzisław 1:2  - Sitnik, Zieliński
14.02 Slavia Ruda Śląska 1:3 Lesik-Met, Puschhaus, Szpoton
17.02  LKS Goczałkowice 3:2 Lesik x2, Czapla D.- Grygier A. x2
20.02 Wyzwolenie Chorzów 3:1 Wasiak, Lesik, ?-Gut
24.02 Siemianowiczanka -:-  
03.03 Bytomski Sport    
Polonia Poraj
Data Drużyna Wynik Bramki
20.01 Zagłębie II Sosnowiec 1:6 Mandela - Janosz x2, Bała, Chamara, Pawlik
27.01 Warta Zawiercie 0:1  
31.01 CKS Czeladź 2:3 Mandela x2 - Borówka, Woźniak, zt
03.02 Unia Turza Śląska 1:4 Piwiński-Gładkowski, Hanzel, Pawlusiński, Musiolik
10.02  MKS Lędziny 0:1  
14.02  Skra Częstochowa 0:5 Mastelarz, Kowalczyk, Niedbała, sam., Nowak
17.02 Unia Strzemieszyce 0:3 Cygnar, Witoń, Franiel
24.02  Niwy Brudzowice -:-  
03.03 Warta Działoszyn -:-  
10.03 Łazowianka Łazy -:-  
Gwarek Ornontowice
Data Drużyna Wynik Bramki
03.02 Dąb Gaszowice 3:2 Sewerin, Oleksy, zt
10.02  Unia Książenice 4:1 zt x3, Sewerin
17.02 Slavia Ruda Śląska 3:2 Saliński, Sewerin x2-Moritz, Szopa
24.02 Przyszłość Ciochowice -:-  
03.03 Piast CLJ Gliwice  -:-  
10.03 Decor Bełk -:-  

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 22 luty 2018 23:34

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.