Log in

LO4: To była ta Niwka...Wojkowice znów bez punktów [FOTO]

Mecz dwóch drużyn, które są stawiane w roli faworytów, czy do awansu? Hmmm…ciężko na tym etapie jeszcze stwierdzić. Jednak warto było przyjechać na Niwkę, by stwierdzić, czy Niwka jest mocna (przegrana w 1 kolejce z Miedarami i wygrana w 2 kolejce w Orzechu) i czy Wojkowice po porażce u siebie będą pałać boiskową złością, by pokazać, że porażka z Tęczą u siebie była wypadkiem przy pracy.

(1 głos)

LO4: Siemianowiczanka z pewnymi 3 punktami [FOTO]

Nie trudno przed meczem było wskazać faworyta tego meczu. „Ciaciana” w mocnym składzie i pełną ławką, natomiast gospodarze od początku bez Willa i Ostroushki. Gospodarze z zamiarem wygrania po porażce na inauguracje, goście z zamiarem zdobycia kolejnych 3 punktów.

(0 głosów)

LO4: Tęcza zauroczyła Błędów i Sokoła [FOTO]

Tak tak, Tęcza na inaugurację zaświeciła blaskiem mimo padającego deszczu i mimo osłabień jakich zaznała w przerwie (choć trener Tęczy cieszył się, że przyszła nowa nie ilość a jakość i ma do dyspozycji również mocną ławkę). Mecz odbył się w Ząbkowicach i pewno jeszcze długo piłkarze z Błędowa nie powrócą na swoje boisko, a goście? No cóż…trener Sokoła mówił przed meczem, że prawie wszyscy zostali po awansie, a i zespół został uzupełniony, więc miał powody do zadowolenia.

(0 głosów)

LO KAT: Zaczynamy sezon 2018/19 w katowickich okręgówkach!

W sobotę i niedzielę ruszają rozgrywki 5 ligi - katowickiej okręgówki. Większość spotkań zaplanowano na sobotę, a pierwsze z nich rozegrane zostaną o godznie 11.00.

Zapraszamy na stadiony i zachęcamy jak co roku do przesyłania nam informacji nt. Waszych drużyn!

(1 głos)

LO4: Trener Mariusz Grząba - AKS Niwka przed ligą

Już niedługo drużyna AKS-u Niwka rozpocznie sezon w 4 grupie katowickiej okręgówki. Jako beniaminek nie koniecznie będzie musiała walczyć o utrzymanie, bo zmiany w klubie są raczej kosmetyczne. Skład będzie raczej wzmocniony niż osłabiony. O to co słychać w klubie spytaliśmy trenera Mariusza Grząbę.

(1 głos)

LO4: Beniaminek z Kromołowa wzmacnia się przed ligą

Źródło Kromołów po ośmiu latach wraca do rozgrywek Ligi Okręgowej po bardzo dobrym sezonie w A-klasie, gdzie zakończyło trzydziesto kolejkową rywalizację z 9 punktami przewagi nad drugim zespołem i nie zaznało goryczy porażki przed własną publicznością.

(1 głos)

LO4: Tomaszewski zatrzymał Anglię, Porada zatrzymał Cyklon. [FOTO]

Tak tak, kiedyś Jan Tomaszewski zatrzymał Anglię na Wembley w 1973, w sobotę Bartosz Porada zatrzymał Cyklon. To on był głównym bohaterem meczu. To jemu piłkarze Łagiszy powinni dziękować za to, że do 85. minuty nie przegrywali co najmniej 0:5, a byłby to najmniejszy wymiar kary, bo mogło być znacznie więcej.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS