Log in

4L1: Derby tym razem dla Myszkowa

W pierwszym meczu derbowym rozegranym jesienią, w Poraju wygrali gospodarze po rzucie karnym. Tym razem pomimo, że obejrzeliśmy dwie różne połowy w wykonaniu obu zespołów, bramka padła tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, kiedy Andrzejewski asystował Sołdeckiemu, który na raty pokonał Kołodzieja.

4L1: Pojedynek Dawida z Goliatem

Przed ostatnim spotkaniem XVII kolejki wydawało się, że lider z Bytomia będzie musiał się zmierzyć z mocno wzmocnionymi rezerwami Rakowa. Tym czasem średnia wieku składu z Częstochowy wynosiła 18 lat i pomimo wyniku, młodzi zawodnicy pokazali, że mają pomysł na grę, ale to było zbyt mało, zwłaszcza na duet Sawicki-Jarnot.

4L1: Fani meczów z emocjami byli wniebowzięci

Wiele osób zastanawiało się jak tym razem będą wyglądać derby powiatu będzińskiego. Zawsze w tych meczach było sporo emocji nie tylko na murawie, ale i na trybunach. W RKS-ie doszło do zmiany trenera, ale grodźczan nie oszczędzały w przerwie zimowej urazy, przy dość wąskiej kadrze. W Siewierzu sytuacja jest zgoła odmienna, ponieważ duet trenerski ma teraz wybór również w linii ataku.

4L1: Transferowy skarb kibica

Jesteśmy coraz bardziej spragnieni spotkań o ligowe punkty, pomimo, że zimowa aura nas nie rozpieszcza. Dlatego przed wznowieniem na dobre rozgrywek przedstawiamy naszym czytelnikom skarb kibica transferów przeprowadzonych przez kluby IV ligi grupy I. Stworzenie tego zestawienia nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc trenerów, kierowników i działaczy klubowych, którym po raz kolejny dziękujemy.

4L1: Trener Cholewa-Przygotowujemy się do pierwszego meczu

W piłkarskich kuluarach wiele się mówiło o rezerwach ekstraklasowca z Gliwic, a konkretnie jak wiosną będzie wyglądał drugi zespół Piastunek. Jedno jest pewne zespół dowodzony przez trenera Cholewę przygotowuje się do pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się za tydzień.

Subskrybuj to źródło RSS