Logo
Wydrukuj tę stronę

4L1: Sparingowe derby dla Myszkowa

Dwie drużyny z powiatu myszkowskiego zmierzyły się po raz drugi w tych przygotowaniach i tym razem lepsi okazali się myszkowianie, którzy o wyniku przesądzili już w pierwszej połowie.

Spotkanie jeszcze dobrze się nie rozpoczęło, a już w 3 minucie podawał do testowanego napastnika Nowakowski, a ten uderzył po długim rogu. W 17 minucie Bartosz Zachara pokazał swoje umiejętności indywidualne przechodząc obrońców niebiesko-białych i oddał strzał z 15 metra, a Bensz ratował się spiąstkowaniem futbolówki. Pięć minut później wynik powinien się zmienić i to po obu stronach boiskach, najpierw po rzucie rożnym jeden z zawodnik Żarek miał otwartą drogę do bramki, ale w ostatnie chwili wygarnął mu piłkę spod nóg Bensz, po czym po kontrze Stańczyk skrócił kąt napastnikowi MKS-u, który przez to oddał strzał w korpus bramkarza. W 26 min. powracający po kontuzji Adam Bensz wybił piłkę za środek boiska, główkę wygrał jeden z myszkowian i przy okazji uruchomił Andrzejewskiego, który w swoim stylu i ze swoją szybkością oddał piękny strzał w długi róg. Dziewięć minut później groźne dośrodkowanie z rogu żarczan przeszło całe pole karne, ale nikt nie wepchnął piłki do siatki. Między 40 a 41 minutą napocić musiał się w bramce Stańczyk, otóż najpierw na raty bronił kąśliwy strzał Andrzejewskiego z 16 metra, a po chwili Bąk wygrał główkę po której z pierwszej uderzał Pstuś, ale minimalnie obok.

W przerwie trener Trepka skorzystał ze zmian, gorszy ból głowy miał Tomasz Jarosz, ponieważ z powodu chorób mógł skorzystać tylko z jednego rezerwowego. Spotkanie mocno się wyrównało i tylko trzykrotnie temperatura podniosła się na boisku. Po godzinie gry z dużego palca huknął Andrzejewski, ale golkiper Zielonych sparował to uderzenie. Przy kolejnej okazji najstarszy zawodnik z Żarek minął się z piłką dośrodkowaną w pole karne, co stworzyło szanse na 3-0, ale ostatecznie obrońca miejscowych zablokował strzał. Na minutę przed końcem uderzał Jakub Machura, a futbolówka trafiła w poprzeczkę i wyszła w boisko.

ZIELONI ŻARKI - MKS MYSZKÓW 0:2 (0:2)

0:1 3 min. Zaw. test. 2

0:2 26 min. Andrzejewski

LKS: Stańczyk- Konieczko, Kurpios, Garcarz, Sikora- Frukacz, Trepka, Niedbała, Brodziński, Machura, Zachara

Zagrał także: Skrzypczyk

MKS: Bensz- Nowakowski, Bąk, Surdacki, Braksator- Pstuś, Stankiewicz, Starczewski, zt1- Andrzejewski, zt2

Zagrali także: Jastrzębski, Mizgała, zt3, Zieliński, Milczarek, Kucharski, Taska

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.