Grupa 1 Grupa 2
TERMINARZ TERMINARZ
PEŁNA TABELA PEŁNA TABELA
TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOSPODARZA TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOSPODARZA
TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOŚCIA TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOŚCIA
STATYSTYKI LIGI STATYSTYKI LIGI
SIATKA WYNIKÓW SIATKA WYNIKÓW

 

Liga okręgowa Częstochowa I: Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MBrPkt
MKS Myszków MKS Myszków59:212
Orzeł Babienica/Psary Orzeł Babienica/Psary513:410
Unia Kalety Unia Kalety417:69
Lot Konopiska Lot Konopiska48:59
Liswarta Lisów Liswarta Lisów511:79
Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa47:57
Amator Golce Amator Golce315:67
Liswarta Krzepice Liswarta Krzepice316:34
LKS Sieraków LKS Sieraków56:134
10  KS Częstochowa KS Częstochowa35:53
11  Sparta Tworóg Sparta Tworóg45:163
12  Orzeł Kiedrzyn Orzeł Kiedrzyn32:60
Pełna tabela
   MBrPkt
Amator Golce Amator Golce825:1119
MKS Myszków MKS Myszków811:317
Unia Kalety Unia Kalety829:1715
Lot Konopiska Lot Konopiska820:1515
Orzeł Babienica/Psary Orzeł Babienica/Psary816:1013
Liswarta Lisów Liswarta Lisów816:1412
Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa811:1111
KS Częstochowa KS Częstochowa816:1610
Liswarta Krzepice Liswarta Krzepice821:1110
10  LKS Sieraków LKS Sieraków811:217
11  Orzeł Kiedrzyn Orzeł Kiedrzyn88:196
12  Sparta Tworóg Sparta Tworóg88:444
Pełna tabela
   MBrPkt
Amator Golce Amator Golce510:512
KS Częstochowa KS Częstochowa511:117
Orzeł Kiedrzyn Orzeł Kiedrzyn56:136
Unia Kalety Unia Kalety412:116
Liswarta Krzepice Liswarta Krzepice55:86
Lot Konopiska Lot Konopiska412:106
MKS Myszków MKS Myszków32:15
Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa44:64
Orzeł Babienica/Psary Orzeł Babienica/Psary33:63
10  Liswarta Lisów Liswarta Lisów35:73
11  LKS Sieraków LKS Sieraków35:83
12  Sparta Tworóg Sparta Tworóg43:281
Pełna tabela

Liga okręgowa Częstochowa 1: Bieżąca kolejka
sob, wrzesień 27, 2014
16:00 LOTLot Konopiska - VICVictoria Częstochowa :
16:00 SPASparta Tworóg - MKSMKS Myszków :
16:00 KSCKS Częstochowa - ORZOrzeł Babienica/Psary :
16:00 AMAAmator Golce - LKSLKS Sieraków :
16:00 ORZOrzeł Kiedrzyn - LISLiswarta Lisów :
16:00 LISLiswarta Krzepice - UNIUnia Kalety :
Widok rozszerzony

Liga okręgowa Częstochowa 1: Ostatnia kolejka
sob, wrzesień 20, 2014
17:00 VICVictoria Częstochowa - LISLiswarta Krzepice 3 : 1
17:00 UNIUnia Kalety - ORZOrzeł Kiedrzyn 1 : 2
17:00 LKSLKS Sieraków - KSCKS Częstochowa 3 : 1
17:00 ORZOrzeł Babienica/Psary - SPASparta Tworóg 8 : 0
17:00 MKSMKS Myszków - LOTLot Konopiska 2 : 1
nie, wrzesień 21, 2014
11:00 LISLiswarta Lisów - AMAAmator Golce 0 : 2
Widok rozszerzony

 

Liga okręgowa Częstochowa 2: Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
   MBrPkt
Lotnik Kościelec Lotnik Kościelec832:624
Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec828:1719
KS Panki KS Panki827:1218
Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk824:1414
Płomień Kuźnica Marianowa Płomień Kuźnica Marianowa 812:814
Skra II Częstochowa Skra II Częstochowa823:1513
Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice816:1713
Warta Kamieńskie Młyny Warta Kamieńskie Młyny812:199
Jedność Boronów Jedność Boronów815:218
10  Warta Mstów Warta Mstów812:306
11  Śląsk Koszęcin Śląsk Koszęcin85:251
12  Mechanik Kochcice Mechanik Kochcice86:280
Pełna tabela

Liga okręgowa Częstochowa 2: Bieżąca kolejka
sob, wrzesień 27, 2014
16:00 WARWarta Kamieńskie Młyny - JEDJedność Boronów :
16:00 SKRSkra II Częstochowa - LOTLotnik Kościelec :
16:00 KLOGmina Kłomnice - SPASparta Lubliniec :
16:00 POMPłomień Kuźnica Marianowa - POGPogoń Kamyk :
16:00 KSPKS Panki - LSKŚląsk Koszęcin :
16:00 WARWarta Mstów - MECMechanik Kochcice :
Widok rozszerzony

Liga okręgowa Częstochowa 2: Ostatnia kolejka
sob, wrzesień 20, 2014
17:00 JEDJedność Boronów - WARWarta Mstów 5 : 0
17:00 MECMechanik Kochcice - KSPKS Panki 1 : 4
17:00 LSKŚląsk Koszęcin - POMPłomień Kuźnica Marianowa 1 : 2
17:00 POGPogoń Kamyk - KLOGmina Kłomnice 1 : 2
17:00 SPASparta Lubliniec - SKRSkra II Częstochowa 5 : 1
17:00 LOTLotnik Kościelec - WARWarta Kamieńskie Młyny 5 : 1
Widok rozszerzony

 

Ostatnie wiadomości Sonda

Poprzednie sezony

 

Ostatnie wyniki - LO Częstochowa

Lot Konopiska - Victoria Częstochowa :
Sparta Tworóg - MKS Myszków :
KS Częstochowa - Orzeł Babienica/Psary :
Amator Golce - LKS Sieraków :
Orzeł Kiedrzyn - Liswarta Lisów :
Liswarta Krzepice - Unia Kalety :
Widok rozszerzony

Snajperzy - LO Częstochowa gr.1

Jacek Rokosa (AMA)   10
Łukasz Kajkowski (LIS)   10
Kamil Pilarski (UNI)   7
Adrian Golec (UNI)   7
Grzegorz Noga (LIS)   5
Piotr Kołodziejczyk (LOT)   5
Adrian Kudryś (KSC)   5
Pełna tabela

Snajperzy - LO Częstochowa gr.2

Dawid Świtała (KSP)   9
Artur Pidzik (POM)   8
Tomasz Pasieka (KSP)   8
Roland Skolik (SPA)   8
Bartłomiej Szymczyk (KLO)   7
Maciej Wolski (SKR)   6
Przemysław Szczypiór (POG)   6
Pełna tabela
statystyka