Log in

4L1: Adam Krzęciesa trenerem Sparty

  • Napisane przez Sebastian Dziedzic
  • 0 komentarzy

Po rezygnacji ze stanowiska Tomasza Owczarka, wtorkowy trening Sparty Lubliniec poprowadził już Adam Krzęciesa, który w tej rundzie osiągnął bardzo dobre wyniki z Orłem Miedary.

 

 

Jako zawodnik Adam Krzęciesa występował w tak uznanych markach jak Ruch Chorzów (w sezonie 2001/02 debiutował w Ekstraklasie), Polonia Bytom, Ruch Radzionków, MKS Kluczbork czy Gwarek Tarnowskie Góry. Od sezonu 2016/17 prowadził jako szkoleniowiec drużynę Ligi Okręgowej gr. IV Orła Miedary. 

Nowego trenera beniaminka z Lublińca poprosiliśmy o krótką wypowiedź odnośnie zmiany miejsca pracy:

"Jeżeli nie wierzyłbym, że mogę ze Spartą zdobyć jeszcze punkty w tej rundzie to nie podjąłbym się tego zadania. Na pięć kolejek przed końcem sezonu trudno stawiać sobie cele. Na pewno bardzo trudne zadanie przed nami, ale będę poznawał zespół i będziemy wyciągać wnioski przed nowym sezonem. W Lublińcu jest świetna infrastruktura na której nie pozostaje nic innego jak tylko trenować z przyjemnością. Myślę, że zawodnicy potrzebują pewności siebie, bo tego im brakowało. W moje miejsce nowym trenerem Orła został Piotr Konieczny."  

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 28 maj 2018 22:30

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.