Log in

LO4: Siemianowiczanka z pewnymi 3 punktami [FOTO]

  • Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

Nie trudno przed meczem było wskazać faworyta tego meczu. „Ciaciana” w mocnym składzie i pełną ławką, natomiast gospodarze od początku bez Willa i Ostroushki. Gospodarze z zamiarem wygrania po porażce na inauguracje, goście z zamiarem zdobycia kolejnych 3 punktów.

 

Początek meczu i od razu goście pokazują kto będzie rządzić w tym meczu. W 2. minucie doświadczony Łukasz Mieszczak przerzuca piłkę nad wybiegającym Poradą i daje gościom prowadzenie. W 8. minucie kontra Siemianowiczanki zakończona niecelnym strzałem głową Rafała Nowaka. W 10. minucie kolejny atak gości zakończony strzałem nad poprzeczką Marka Walczaka. W 15. minucie mamy rzut wolny dla ekipy trenera Szybieloka z bocznego sektora boiska. Wrzutka w pole karne, piłka mija wszystkich zawodników, ale akcje zamyka Kamil Bobryk, strzał jego z bliska mija bramkę Łagiszy. Gospodarze nie istnieją…Minutę potem ładny rajd Bobryka, ale Porada jest na posterunku. W końcu w 21. minucie pada 2 gol dla Ciaciany. Nowak z bliska pokonuje Poradę. Pełna kontrola gości w pierwszej połowie. Wynik mógł być wyższy, ale Łagisza ma w bramce Poradę.  

W drugiej połowie oglądamy inną (czytaj lepszą) drużynę gospodarzy, która nie zniechęciła się złym wynikiem i podjęła walkę z gośćmi. Trzeba jednak zacytować tutaj słowa trenera Szybieloka, który widząc co się dzieje stwierdził krótko: „…stanęliśmy…”. To jedno słowo dokładnie obrazuje dlaczego Łagisza zaczęła lepiej grać. W 58. minucie łagiszanie mieli znakomitą sytuacje na bramkę kontaktową. Wrzutka w pole karne gości, bramkarz Siemianowic wypuszcza piłkę z rąk, ale Mateusz Olszynka nie zdołał wbić piłki do pustej bramki. W 75. minucie jeszcze Tomasz Bartkiewicz próbował pokonać bramkarza gości Aleksandra Kłoska, jednak ten złapał piłkę. Goście odpowiedzieli strzałem głową Kamila Ogryzka, ale bramkarz Łagiszy również złapał piłkę. W 84. minucie jednak był bez szans przy strzale z bliska Marka Walczaka.
Wynik 0:3 to najniższy wymiar kary dla SKS-u. Goście pewnie wygrali mecz i ze spokojem czekają na sobotni mecz ze Szczakowianką. Gospodarze już z drugą porażką muszą szybko wyciągnąć wnioski (a może jakiegoś asa - czytaj zawodnika - z rękawa?), żeby nie zostać w dole tabeli.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

 

SKS Łagisza - Siemianowiczanka 0:3 (0:2)


Bramki:
0:1 - 2.min Mieszczak
0:2 - 21.min Nowak
0:3 – 84.min Walczak

Składy:
Łagisza: Porada, Bartkiewicz, Błaszczyk, Kowalski, Nowak, Olszynka, Pietrzak, Telega, Waśniewski, Wieczorek, Wojtynek. Trener Sebastian Golda
Rezerwa: Rejmund, Kasza, Ostroushko, Szyłejko, Wacławik, Will

Siemianowiczanka: Kłosek, Bobryk, Twardawa, Szurek, Ogryzek, Musiał, Walczak, Mierzwa, Nowak, Klaus, Mieszczak. Trener Krzysztof Szybielok
Rezerwa: Stasiczek, Krysiak, Kowalczyk, Chrobok, Wleciałowski, Krawczyk, Taraszkowski

Sędziowali: Myszor, Kalinowski, Warkocz (KS Tychy)

 

 

Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 16 sierpień 2018 12:12

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.