Logo
Wydrukuj tę stronę

AKSOS: 3 wygrana Ujejsca z rzędu. Czerwono na boisku [FOTO]

Nie będzie to typowa relacja z meczu, a wyjątkowo bardziej opisowa. Mecz ten był toczony równorzędnie z meczem 4 LO Tęcza Błędów – AKS Niwka, który był rozgrywany na głównej murawie w Ząbkowicach. Więc postanowiliśmy Państwu zaprezentować oba spotkania na naszych łamach.

Czwarty mecz trenera Aleksandra Adamusa w barwach Ujejsca i czwarty mecz bez porażki. Widać, że po odejściu trenera Michała Chmielowskiego i małych zawirowaniach drużyna jest zcementowana i łatwo skóry nie oddaje. A Skalniak? Niby 6 miejsce, ale gra nie zachwyca. Tydzień temu porażka u siebie z Sarnowem, teraz z Ujejscem…Nie wiadomo co będzie dalej, choć jest potencjał w tej drużynie i życzymy jej jak najlepiej.

Mecz się dobrze jeszcze nie rozpoczął a już gospodarze prowadzili 1:0 po bramce Ławca. Do przerwy wynik jednak brzmiał 2:0, bo bramkę w 40. minucie zdobył Kachniarz.

W drugiej połowie zobaczyliśmy kolejne dwie bramki, ale i dwie czerwone kartki. Przy stanie 2:0 dla gospodarzy trener Ujejsca chciał ściągnąć swojego zawodnika z boiska, gdyż ten miał żółtą kartkę – zmiana już była gotowa. Tokaj jednak w ostatniej swojej akcji przed zmianą dostał za dyskusje z sędzią drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko, co bardzo zdenerwowało trenera Adamusa. Nie ma się co dziwić, jest korzystny wynik i mając jedną żółtą kartkę na koncie zawodnik osłabia swoją drużynę za zbędną dyskusje. Skalniak w tym momencie poczuł wiatr w żagle i chwilę potem Majewski strzelił kontaktową bramkę. Wiadomo, że w tym momencie goście robili wszystko żeby wyrównać, ale to co zrobił bramkarz gospodarzy dwa razy można by nazwać interwencjami kolejki, a nie boję się napisać interwencjami sezonu - szczególnie obrona strzału końcówkami palców piłki, która zmierzała w okienko bramki budzi wielki podziw i szacunek. Skalniak atakował, ale zapomniał o obronie i w 91. minucie rezerwowy Kabut po szybkiej kontrze zdobył trzecią bramkę dla swojej drużyny. Po rozpoczęciu jeszcze było chwilkę nerwowo, a najbardziej nerwy puściły zawodnikowi gości Czubale, który otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał iść wcześniej do szatni.

Na wypowiedzi trenerów zapraszamy do środowego UPSZ-a.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

SSZ Ujejsce - Skalniak Kroczyce 3:1 (2:0)

Bramki:
1:0 – 2 min. Ławiec
2:0 – 40 min. Kachniarz
2:1 – 62 min. Majewski
3:1 – 90+1 min. Kabut

Składy:
SSZ: Włodarczyk, Rusiński, Szabla, Dobroś, Pater, Kowalski, Olszowski, Wanot, Sławiec, Tokaj, Kachniarz. Trener Aleksander Adamus
Rezerwa: Adamus, Kabut

Skalniak: Liberski, Witkowski, Hepo, Czubala, Toroń, Dudek, Gajda, Kozłowski, Majewski, Mastalerz, Haładus. Trener Dariusz Wolny
Rezerwa: Bojanek, Cupiał, Malatyński, Mroziński

Sędziowali: Badowski, Skrzek, Machnik (KS Sosnowiec)

Źródło własne

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS
Ostatnio zmienianyniedziela, 21 październik 2018 23:38