Logo
Wydrukuj tę stronę

AKSOS: Remis Sarnowa z Górnikiem na zakończenie sezonu [FOTO]

Mecz na szczycie zakończył się remisem 1:1, a mógł się skończyć inaczej, gdyby goście wykorzystali swoje sytuacje stu procentowe, szczególnie te z pierwszej połowy.

Piłka nożna jest niesprawiedliwa, ale tutaj nie odkryjemy Ameryki…I każdy znawca piłki wie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą…Goście z Sosnowca mieli trzy doskonałe sytuacje na strzelenie bramki, ale ich nie wykorzystali. Wykorzystali za to swoją sytuację piłkarze Grzegorza Żaka w 35. minucie, a dokładniej Mateusz Keller.

W drugiej połowie goście dążyli do wyrównania, a jeśli czegoś chcesz i pragniesz…to to dostaniesz. Na osiem minut przed końcem Przemysław Chmielewski zdobył bramkę i Górnicy mogli się cieszyć z remisu. Zanim do tego doszło oglądaliśmy wiele niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Padły jeszcze dwie bramki – po jednej dla każdej z drużyn, ale obie ze spalonych.

Remis patrząc na tabelę jest sprawiedliwy, ale patrząc na stworzone sytuacje w tym meczu bardziej ze wskazaniem na gości.
Koniec rundy i rzut okiem na tabelę. Co widzimy? Rewelacyjne drugie miejsce Sarnowa, ale czy  można się tak bardzo tym zaskoczyć? Miejscem tak, ale nie postawą piłkarzy Sarnowa, którzy już od dawna z pomocą swojego trenera nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Chwała im za to. Górnicy w tej rundzie również imponowali i ich gra była bardzo ładna dla oka, a szczególnie rajdy Łukasza Barana.

Na wypowiedzi trenerów zapraszamy do środowego UPSZ-a.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

KP Sarnów – Górnik Sosnowiec 1:1 (1:0)

Bramki:
1:0 – 35. min Keller
1:1 – 82. min Chmielewski

Składy:
KP: Ćwik, Doliński, Jędrusik, Cielniaszek P, Rańć, Giczański, Blaszka, Krzanowski, Włusek, Bogacki, Keller. Trener Grzegorz Żak
Rezerwa: Ciesielski, Kowalczyk, Czechowski, Lis, Wiśniewski, Cielniaszek D, Kręciwilk

Górnik: Częstochowski, Chmielewski, Ambrozik, Komorowski, Gałuszka, Pałasz, Wites, Ludwiczek, Zarychta, Krajewski, Baran . Trener Maciej Bablok
Rezerwa: Migas, Zagórski, Knochowski, Kurczek, Konowalczyk, Grabowski, Wrzal-Kosowski

Sędziował: Zawiślak, Kowalski, Wójcik (KS Sosnowiec)

Źródło własne

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 listopad 2018 23:34