Log in

Runda 1
18 Sie 11:00 LKS Żyglin 2 : 1 Nitron Krupski Młyn
18 Sie 11:00
18 Sie 11:00 Rozbark Bytom 0 : 3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
18 Sie 11:00
18 Sie 17:00 Czarni Sucha Góra 1 : 4 Olimpia Boruszowice
18 Sie 17:00
18 Sie 17:00 KS Piekary Śląskie 2 : 4 Tempo Stolarzowice
18 Sie 17:00
18 Sie 17:00 Andaluzja Brzozowice 1 : 6 Czarni Kozłowa Góra
18 Sie 17:00
18 Sie 17:00 Sokół Zbrosławice 0 : 0 Iskra Lasowice
18 Sie 17:00
19 Sie 17:00 Odra II Miasteczko Śląskie 3 : 3 Unia Świerklaniec
19 Sie 17:00
19 Sie 17:00 Unia Strzybnica 8 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
19 Sie 17:00
Runda 2
25 Sie 12:00 Nitron Krupski Młyn 4 : 0 Sokół Zbrosławice
25 Sie 12:00
25 Sie 17:00 Olimpia Boruszowice 2 : 1 Iskra Lasowice
25 Sie 17:00
25 Sie 17:00 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2 : 0 KS Piekary Śląskie
25 Sie 17:00
25 Sie 17:00 Tempo Stolarzowice 2 : 1 Andaluzja Brzozowice
25 Sie 17:00
26 Sie 17:00 Czarni Kozłowa Góra 1 : 0 LKS Żyglin
26 Sie 17:00
26 Sie 17:00 Czarni Sucha Góra 3 : 5 Unia Strzybnica
26 Sie 17:00
26 Sie 17:00 KS Orkan Dąbrówka Wielka 2 : 0 Odra II Miasteczko Śląskie
26 Sie 17:00
26 Sie 17:00 Unia Świerklaniec 0 : 0 Rozbark Bytom
26 Sie 17:00
Runda 3
1 Wrz 16:00 LKS Żyglin 3 : 4 Tempo Stolarzowice
1 Wrz 16:00
1 Wrz 17:00 Iskra Lasowice 2 : 0 Nitron Krupski Młyn
1 Wrz 17:00
1 Wrz 17:00 KS Piekary Śląskie 1 : 0 Unia Świerklaniec
1 Wrz 17:00
1 Wrz 17:00 Andaluzja Brzozowice 0 : 3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1 Wrz 17:00
1 Wrz 17:00 Sokół Zbrosławice 1 : 3 Czarni Kozłowa Góra
1 Wrz 17:00
1 Wrz 17:00 Unia Strzybnica 3 : 0 Olimpia Boruszowice
1 Wrz 17:00
2 Wrz 11:00 Rozbark Bytom 1 : 2 KS Orkan Dąbrówka Wielka
2 Wrz 11:00
2 Wrz 15:00 Odra II Miasteczko Śląskie 8 : 2 Czarni Sucha Góra
2 Wrz 15:00
Runda 4
5 Wrz 17:00 Czarni Kozłowa Góra 3 : 0 Iskra Lasowice
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 Czarni Sucha Góra 0 : 1 Rozbark Bytom
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 KS Orkan Dąbrówka Wielka 3 : 1 KS Piekary Śląskie
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 Olimpia Boruszowice 2 : 0 Nitron Krupski Młyn
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 1 : 3 LKS Żyglin
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 Andaluzja Brzozowice 2 : 8 Unia Świerklaniec
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 Tempo Stolarzowice 2 : 2 Sokół Zbrosławice
5 Wrz 17:00
5 Wrz 17:00 Unia Strzybnica 2 : 0 Odra II Miasteczko Śląskie
5 Wrz 17:00
Runda 5
8 Wrz 11:00 Iskra Lasowice 1 : 2 Tempo Stolarzowice
8 Wrz 11:00
8 Wrz 13:00 Rozbark Bytom 1 : 3 Unia Strzybnica
8 Wrz 13:00
8 Wrz 16:30 KS Piekary Śląskie 1 : 0 Czarni Sucha Góra
8 Wrz 16:30
8 Wrz 16:30 LKS Żyglin 3 : 1 Unia Świerklaniec
8 Wrz 16:30
8 Wrz 16:30 Nitron Krupski Młyn 3 : 1 Czarni Kozłowa Góra
8 Wrz 16:30
8 Wrz 16:30 Odra II Miasteczko Śląskie 0 : 4 Olimpia Boruszowice
8 Wrz 16:30
8 Wrz 16:30 Andaluzja Brzozowice 0 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
8 Wrz 16:30
8 Wrz 16:30 Sokół Zbrosławice 2 : 7 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
8 Wrz 16:30
Runda 6
15 Wrz 16:30 Olimpia Boruszowice 1 : 1 Czarni Kozłowa Góra
15 Wrz 16:30
15 Wrz 16:30 Tempo Stolarzowice 1 : 1 Nitron Krupski Młyn
15 Wrz 16:30
15 Wrz 16:30 Unia Strzybnica 4 : 5 KS Piekary Śląskie
15 Wrz 16:30
16 Wrz 14:00 Rozbark Bytom 0 : 3 Odra II Miasteczko Śląskie
16 Wrz 14:00
16 Wrz 16:30 KS Orkan Dąbrówka Wielka 4 : 2 LKS Żyglin
16 Wrz 16:30
16 Wrz 16:30 Unia Świerklaniec 5 : 0 Andaluzja Brzozowice
16 Wrz 16:30
16 Wrz 16:30 Unia Świerklaniec 6 : 0 Sokół Zbrosławice
16 Wrz 16:30
18 Wrz 16:30 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3 : 0 Iskra Lasowice
18 Wrz 16:30
Runda 7
22 Wrz 16:00 Czarni Kozłowa Góra 2 : 1 Tempo Stolarzowice
22 Wrz 16:00
22 Wrz 16:00 Iskra Lasowice 1 : 2 Unia Świerklaniec
22 Wrz 16:00