Log in

MŚ: Gr. A Rosja - Rosyjski Niedźwiedź pogrążony w zimowym śnie!

Jeszcze tylko 13 dni do MŚ. Zaczęło się ostateczne odliczanie. Najwyższy czas spojrzeć na 32 drużyny występujace w turnieju, które maja nadzieje na tytuł i sławę. Zaczynamy od grupy A, a w niej od gospodarza Rosji.

 

Rosyjska drużyna jest nazywana potocznie Sborna, choć wszystkie reprezentacje można tak nazwać, bo sborna to nic innego jak zespół. Przydomek ten nie zastrasza raczej swoim brzmieniem przeciwnika. W zasadzie Sborna starszyła raczej rzadko. Ok, w 1966 roku w Anglii ekipa ze wspaniałym Lwem Jaszynem w bramce zajęła 4 miejsce. W półfinale przegrała z Niemcami.

W 1994 roku Oleg Sajenko zdobył złotego buta najlepszego strzelca MŚ. W jedny meczu strzelił 5 bramek przciwko Kamerunowi, ale to i tak nie pomogło zespołowi (sbornej). W rundzie wstępnej było posprzątane... W następnych latach sam udział w MŚ był już wystarczający na ukojenie rosyjskiej duszy.

Potrzeba wiele kieliszków wódki, żeby rosyjska jedenastka mogła stać się piękną. Jednak wyjście z grupy wydaje sie byc też na trzeźwo możliwe. Rola gospodarza pozwoliła Sbornej na wylądowanie w grupie, w której przy wsparciu kibiców możliwe będzie zajęcie drugiego miejsca po Urugwaju, przed Egiptem i Arabią Saudyjską. Do tej prognozy przyłożył się dość mocno Sergio Ramos, który w finale LM załozył znakomitą dźwignie gwieździe Egiptu, Mo Salah!

Prognoza Kicktipp: Rosja będzie druga w grupie. Następnie rosyjski niedźwiedź może zapaść juz w lecie w sen zimowy.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników Mistrzostw Świata - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL 

Oczywiście na platformie Kicktipp.pl możesz stworzyć własnego typera i bawić się tylko w gronie Twoich przyjaciół i znajomych. Powodzenia!

#Mundial #MŚ2018 #WorldCup #PolskaDawaj #PolskaGola #Typer #MŚRosja2018


Źródło: kicktipp.pl / własne

 

 

Ostatnio zmienianysobota, 02 czerwiec 2018 11:43

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.