Log in

MŚ: Gr. A Arabia Saudyjska - Zielone Sokoły są zmęczone.

Arabia Saudyjska wystąpiła po raz pierwszy w MŚ w roku 1994 i było to największe osiągnięcie tego zespołu na arenie międzynarodowej. W USA Zielone Sokoły pokonały w rundzie wstępnej Belgię i Marokko dostając się do 1/8 finału gdzie jako przeciwnik czekała Szwecja. Trzy Korony wygrały gładko 3:1 i to był koniec przygody. W 2002 drugim roku Arabia Saudyjska dostała spore lanie od reprezentacji Niemiec 8:0. Do ostatnich dwóch turniejów nie udało się zakwalifikować.

 

Obecny zespół gra bardzo ułożony futbol, ale metalnie przypomina bardziej szare gołębie niż zielone sokoły. Tylko trzech zawodników z aktualnej kadry zarabia pieniądze w Europie, co pozwala powiedzieć, że na arenie międzynarodowej dobra opinia o sile drużyny jest wyrazem obcym. Tego nie potrafi zmienić nawet Oliver Kahn, który pracuje jako doradca w piłkarskim związku Arabii Saudyjskiej.

Prognoza Kicktipp: W ostatnim roku saudyjski książe zabukował 80miejsc dla sokołów na przelot samolotem. Oczywiście każdy miał rezerwację miejsca i paszport. W tym roku 23 Zielone Sokoły z podciętymi skrzydłami wystartują 26 czerwca w kierunku Riadu.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników Mistrzostw Świata - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL 

Oczywiście na platformie Kicktipp.pl możesz stworzyć własnego typera i bawić się tylko w gronie Twoich przyjaciół i znajomych. Powodzenia!

#Mundial #MŚ2018 #WorldCup #PolskaDawaj #PolskaGola #Typer #MŚRosja2018


Źródło: kicktipp.pl / własne

 

 

Ostatnio zmienianysobota, 02 czerwiec 2018 11:45

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.