Log in

MŚ: Gr. A Urugwaj - Uwaga, gryzący napastnik!.

Edinson Cavani i Luis Suarez to para napastników dwukrotnego Mistrza Świata, Urugwaju, która w Rosji nie ma najprawdopodobniej sobie równej. Kto zarabia pieniądze w Barca i PSG znajduje się na salonach piłkarskiego świata. Kto z Lionelem Messi i Neymarem rozpracowuje obronę przeciwników, ma prawo jechać do Rosji z wypiętą piersią. Kto posiada do tego Godina, Caceresa i Gimeneza w szykach obronnych, na których napastnicy przeciwnika zdzierają zęby, ten może występować w roli faworyta i z przyjemnością ostrzyć sobie kły.

 

Mamy nadzieję, że Norweg Thomas Syversen w tym roku przegra swój zakład, który przed czterama laty w Brazylii przyniósł mu wygraną 5600 Koron, a chodziło o to, że Luis Suarez użyje swojego uzębienia i ukąsi. Po tym jak ekscentryczny Souarez ugryzł włoskiego obrońcę Giorgio Chiellini w bark, był to najbardziej znany bark w historii piłkarskiego świata. W międzyczasie sława barku przeniosła się z Włoch do Egiptu, dzięki pięknej dźwigni Ramosa na Mo Salah podczas finału LM.


Prognoza Kicktipp: W "bezzębnej" grupie A faworytem pozostaje Celeste. Jeśli Suarez założy sobie kaganiec i Cavani nie będzie miał koszmarów o Neymarze, z którym łączy go w PSG uczucie wzajemnej nienawiści, wtedy z wygraniem grupy nie będzie problemu.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników Mistrzostw Świata - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL 

Oczywiście na platformie Kicktipp.pl możesz stworzyć własnego typera i bawić się tylko w gronie Twoich przyjaciół i znajomych. Powodzenia!

#Mundial #MŚ2018 #WorldCup #PolskaDawaj #PolskaGola #Typer #MŚRosja2018


Źródło: kicktipp.pl / własne

 

 

Ostatnio zmienianysobota, 02 czerwiec 2018 12:40

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.