Log in

BL: Hertha BSC - Ważny mecz z Eintrachtem.

Berlińska Hertha zagra w sobote przeciwko ekipie Niko Kovac, Eintrachtowi Frankfurt, który w tym tygodniu wywalczył awans do finału Pucharu Niemiec po zwycięstwie nad Schalke 04.

Berlińczycy nie mają już praktycznie szans na start w europejskich pucharach, ale są pewni utrzymania, więc mogą zagrać bez wielkiego stresu, na co liczy trener Pal Dardai oraz kibice.

Z informacji podanych na konferencji prasowej wynika, że po transferze do Bayeru Leverkusen, nie zagra już Mitchel Weiser. To niewielka strata dla drużyny, bo Weiser był w ostatnim czasie bez formy i prezentował się dość słabo.

Na pewno nie wystąpi Niklas Stark, który złamał nos i jego występy do końca sezonu stoją pod znakiem zapytania. Za Starka w obronie kolejną szansę otrzyma utalentowany Jordan Torunarigha. Młody zawodnik wpadł już wcześniej w oko trenera gospodarzy Kovaca, który bardzo go chwalił i nieoficjalnie proponował przejście do Eintrachtu. Być może Kovac będzie chciał Jordana ściagnąć do Bayernu Monachium?

Kolejną szansę na wyjście w pierwszej jedenastce otrzyma Ondrej Duda. Słowacki zawodnik nie potrafi się przebić w Bundeslidze, a sztab trenerski ciągle przypomina mu o tym, że musi poprawić swoje przygotowanie i podejście, bo inaczej niewiele z jego kariery wyjdzie.

Pal Dardai na konferencji zapowiada TOP ODER FLOP, co można zrozumieć jako próba bardzo ofensywnego stratu i ryzykownej gry. Do zdobycia jest jeszcze 12 punktów i choć szanse na miejsce 7 są mało realne, grać powinno się do końca... #HaHoHe

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie biletu lub masz ogólne pytanie na temat spotkań Herthy BSC napisz do nas.

 

Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 Źródło własne

 

 

Media

Ostatnio zmienianypiątek, 20 kwiecień 2018 11:02

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.