Log in

Bawili się piłką w ramach "Krewkiego piłkarza"

W ostatni weekend w Czeladzi najmłodsi adepci futbolu mogli brać udział w turnieju piłkarskim "Krewki piłkarz" organizowanym przez UKS Football Academy Czeladź i ZSOiT w Czeladzi. W piłkarskiej zabawie udział wzięło sześć drużyn również z poza Zagłębia.

"Jeśli chodzi o turniej tą sądzę, że wykorzystujemy swój potencjał, na razie pogoda nie dopisuje to wszystkie zaproszone drużyny nam dopisały. Co prawda nie udało nam się dobrać jeszcze dwóch zespołów, ale te drużyny które przyjechały są tu w licznym gronie. Mimo nie sprzyjającej pogody chłopaki mogą się zahartować i to propagowanie zdrowego stylu życia ma miejsce. Przy organizacji staraliśmy się na zamykać na żaden rejon, ja może byłby w stanie rozszerzyć się jeszcze na dalsze rejony, choć może infrastruktura na to nie pozwala, ale nie zamykamy się na żaden region i  miłą chęcią ugościlibyśmy drużyny z całej Polski. Przy kolejnych turniejach będziemy zapraszać jeszcze inne ekipy. Czeladź jeszcze jest troszeczkę zamknięta jeśli chodzi o szkolenie młodzieży dlatego pojawiliśmy się my i chcemy wnieść nową jakość do tego wszystkiego i trochę inny pomysł bez selekcyjności i bez takiej presji wyniku, zobaczymy czy nam się to uda mam nadzieję, że tak na razie sprawdza nam to się świetnie więc mam nadzieję, że będzie to tak wyglądało jak dotychczas" podsumował Bartłomiej Matuszowicz.

 W turnieju udział wzięli: APGM, Przyszłość jest w Mydlicach, FA Czeladź, Czarni Sosnowiec, FA Bielsko-Biała, Concordia Knurów.

Na rodziców, dzieci i gości czekało wiele atrakcji w postaci poczęstunku, loterii z nagrodami, pluszaków.


 Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 18 wrzesień 2018 10:48

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.