Log in

Podsumowanie rundy – 2006/2007 LKS Pogoń Imielin – Łukasz Stęchły

LKS Pogoń Imielin – 2006/2007 IV i V liga Młodzik Starszy D1. Do rundy jesiennej LKS Pogoń Imielin zgłosiło dwie drużyny w kategorii D1.

Drużyna LKS Pogoń Imielin brała udział w IV lidze okręgowej rocznika D1. Poprzedni sezon zakończyli oczko poniżej miejsca premiowanego awansem. Sezon aktualny co prawda był nierówny z racji na dużą rotacje składem z początkiem rundy, lecz z biegiem czasu drużyna nabierała kształtu i końcówkę rundy możemy uznać za udaną i bardzo korzystną. Cieszy niezmiernie to, że zawodnicy posiadali możliwość rozwoju na wielu pozycjach na boisku, posiadali mecze w których można było zauważyć charakter (dla przypomnienia mecz z BKS Spartą Katowice, do 25 minuty przegrywaliśmy 0:2 na boisku w Katowicach, końcowy wynik 6:2 ). W drużynie widać wielki potencjał i nieustanną chęć rozwoju, co dla szkoleniowców jest najistotniejsze. Można drużynę również pochwalić za frekwencję treningową, która w większości przypadków wynosiła 100%.

Druga drużyna LKS Pogoń Imielin po uzyskaniu awansu w rundzie wiosennej z ligi VI do V posiadała przed sobą wyzwanie, ponieważ tym razem poprzeczka została zawieszona wyżej niż to miało miejsce w VI lidze. Po ostatniej kolejce możemy powiedzieć, że wynik jaki został osiągnięty był ponad oczekiwania (w 14 meczach - 10 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki - stosunek bramek 52:23 ). Cieszy przede wszystkim rozwój zawodników, którzy dosyć niedawno dołączyli do zespołu, a już widać, że coraz łatwiej im się poruszać po boisku. Widzimy również rozwój umiejętności technicznych, chęć pracy grupowej, jak również co najistotniejsze dużą radość z uczestnictwa w treningach jak i meczach ligowych.


Podsumowując pracę jednej i drugiej grupy, rundę jesienną uznajemy za duży krok naprzód. Łącznie w rozgrywkach ligowych wzięło udział 28 zawodników. Grupa jest mocno rozwojowa - w tej rundzie dołączyło do Nas 4 zawodników, tym samym nie zamykamy naboru i wszelkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem grupy Łukaszem Stęchły ( 517 240 300 ).


Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 16 grudzień 2018 15:14

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.