Logo
Wydrukuj tę stronę

CLJ: Usłyszane pod szatnią - Ireneusz Psykała - Lech Poznań - Ruch Chorzów 7:0

Ruch wysoko przegrywa z Lechem Poznań 7:0, ale konkurencja daje spać w miarę spokojnie. Podopieczni trenera Psykały  okupują w dalszym ciągu ostatnie miejsce w tabeli. Dotychczas udało się zdobyć 7 punktów w 11 meczach, a do bezpiecznej strefy dającej utrzymanie wlidze brakuje 4 punktów, czyli bez zmian do poprzedniego tygodania. Trener Psykała podsumowuje spotkanie z Pogonią Szczecin.

Ireneusz Psykała (trener Ruchu): Przed meczem wiedzieliśmy, że nie mamy dwóch stoperów i dwóch bocznych pomocników, a gra w defensywie to nasza najsłabsza strona, więc gdzieś w głowie kotłowała się myśl, że możemy mieć problemy. Liczyliśmy jednak na to, że nie będzie to aż taki wynik, mało tego, wyszliśmy na boisko, aby wygrać. W ósmej minucie było już 2:0, więc ciężko coś budować, ale przeciwnik się wyciszył, czy też my już zdaliśmy sobie sprawę, że możemy grać spokojnie, normalnie swoje i mecz się wyrównał. Mieliśmy swoje sytuacje. Gdyby Przybyła lepiej się zachował, a nie bawił, to zdobylibyśmy przed przerwą kontaktowego gola.

W drugiej połowie sam na sam wyszedł Hołoś, wypuścił za długą piłkę i nie doszedł do niej. Tam gdzie jesteśmy bliscy tego, aby trafić do siatki, dostajemy, że tak powiem "podwójny gong", bo po tej akcji poszła kontra i Lech zdobył trzecią bramkę, a w ciągu kolejnych dziesięciu minut następne trzy. To jest koszmar, bo nie mogliśmy reagować zmianami - przyjechaliśmy tutaj w piętnaście osób. Ale wszedł na środek obrony Kaletka i okazał się najlepszym zawodnikiem meczu. Kapitalnie się ustawiał, przechwytywał, według mnie nie popełnił żadnego błędu. Swoje okazje mieli też i Iwanek, i Rudek, kapitalnie rozegraliśmy też rzut wolny - piłka wpadła do siatki, ale sędzia nakazał powtórkę, gdyż podobno rozegraliśmy akcję przed gwizdkiem. Lech był lepszy i to nie podlega żadnej dyskusji. Mógł zdobyć jeszcze kilka bramek i to jest wprost niewiarygodne, że mamy tyle strat w czystych, przejrzystych sytuacjach, gdzie możemy przetrzymać piłkę, a oddajemy ją rywalowi. Popełniamy trampkarskie błędy - to niewiarygodne! Mamy problem i będziemy robić wszystko, aby  z tego wyjść. Jestem przekonany, że będzie lepiej.

Lech Poznań - Ruch Chorzów - 7:0

Także dla tych rozgrywek przygotowaliśmy darmową zabawę w typowanie wyników meczu.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL