Log in

3L3: Wiosną się rozstrzelali

Aż 26 bramek padło w sześciu rozegranych spotkaniach kolejki inaugurującej wiosną w III lidze. Pozostałe trzy spotkania zostały przełożone na inne terminy z powodu stanu boisk.

Dotychczasowy lider z Częstochowy nie miał szczęścia w pojedynku z rezerwami Miedzi, ponieważ dwójka z Lednicy została silnie wzmocniona zawodnikami z I ligi, którzy grali w piątek. Wprawdzie Skrzakom udało doprowadzić się do remisu, ale i tak górą byli gospodarze. Porażka kosztowała częstochowian pozycję lidera.

Po 23 minutach spotkania w Polkowicach było już po meczu, ponieważ faworyt tego spotkania prowadził 4:0. Po 45 minucie Zanam dołożył dwie bramki i rozbicie Unii stała się faktem.

Teoretycznie najłatwiej miała drużyna z Bielska-Białej, która powinna prowadzić wyżej niż 2:0, ponieważ przed drugą bramką piłkę sprzed linii wybijali obrońcy Polonii, po czym w kolejnej akcji Czaicki ostemplował słupek. Po skutecznie wykonanym karnym Czaickiego, obudzili się goście, ale ostatecznie trzy punkty zostały w Bielsku.

Miedź II Legnica 3:1 Skra Częstochowa
Mystkowski 18, Osyra 45, Konderak 90- Rumin 41

KS: Kosut- Olejnik (81. Błaszkiewicz), Mastelarz, Woldan, Obuchowski-Ogłaza, Musiał (75. Kowalczyk), Niedbała (87. Krupa), Napora, Nocoń-Rumin (81. Nowak)

Zanam Polkowice 6:0 Unia Turza Śląska
Lalko (sam.) 10, Konefał 12, 52, Bednarski 15-k., Golas 23, Primel 73-k.

LKS: Musioł- Glenc, Lalko, Zarychta, Suchecki- Gładkowski, Kuczok, Pawlusiński Dar., Musiolik- Pawlusiński Daw. (46. Trąd), Hanzel (63. Polak)

BKS Bielsko-Biała 2:1 Polonia Głubczyce
Musioł 33, Czaicki 63-k.- Bawoł 76

BKS: Bruchajzer- Grabski, Pieczur, Kareta, Radomski-Szczurek (91. Oczko), Sobala, Musioł, Bezak (83. Tonia)- Czaicki, Karcz (73. Pielichowski)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 12 marzec 2018 18:15