Log in
red

red

URL strony:

Włókniarz Kietrz – kiedyś mieli drugą ligę, dziś B klasę

Włókniarz z zaledwie 6 tysięcznego Kietrza to najlepszy w historii klub z podokręgu głubczyckiego, a jednocześnie jeden z ośmiu z Opolszczyzny, który grał w drugiej lidze (obecnie pierwszej). Klub piłkarski z Kietrza i jego sukcesy, przede wszystkim trzy sezony na zapleczu ekstraklasy to głównie zasługa Mariana Konopki, który miał ambicję wprowadzenia go nawet do najwyższej klasy rozgrywkowej. W 1999 roku Włókniarz awansował do II ligi.

  • Dział: Sport
  • 0

3L: Reorganizacja III ligi od sezonu 2016/2017

Od dłuższego czasu mówiło się, że obecna formuła III-ligowych rozgrywek nie potrwa długo, ponieważ jest uznawana za stan przejściowy. Dziś poznaliśmy szczegóły reorganizacji rozgrywek, która ma nastąpić od sezonu 2016/2017.

4L: Liga Warmińsko-Mazurskiego ZPN ze sponsorem tytularnym forBET.

15 marca 2019 roku w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej podpisana została umowa na mocy której zakłady bukmacherskie forBET zostały sponsorem tytularnym rozgrywek 4 ligi (grupa: warmińsko-mazurska). Kontrakt obowiązywał będzie przez 1,5 roku - do zakończenia rundy wiosennej sezonu 2018/2019 oraz w sezonie 2019/2020. W tym okresie rozgrywki będą nosiły nazwę forBET 4 liga.

4L1: Adrian Pytlik - o sobie i transferze do GKS Szombierki

Włodarzom GKS Szombierki udało się doprowadzić w przerwie zimowej do ciekawego transferu. Do końca sezonu w barwach Zielonych zagra Adrian Pytlik, który swoją umowę miał z drugoligową Elaną Toruń. Mały skrót jego piłkarskiej drogi i planów możecie przeczytać poniżej. Adrian zagrał już w pierwszym sparingu Szombierek wygranym 6:0 przeciwko KS Olkusz.

Subskrybuj to źródło RSS