czwartek, 01 listopad 2018 07:52

PPSOS: Trener Pierścionek wyciągnął wnioski. Unia w finale PP [FOTO]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dzień poprzedzający święto „Wszystkich Świętych” swój mecz rozegrała drużyna Unii Dąbrowa Górnicza z Sarmacją Będzin. Był to mecz półfinałowy Pucharu Polski podokręgu Sosnowiec. Wracając jednak na chwilę do dzisiejszego dnia, to większość osób już sprząta groby bliskich i wyjeżdża w trasę, aby dojechać na czas do rodziny, inni po prostu odpoczywają, a jeszcze inni są zamyśleni, w ciszy i skupieniu myślą nad życiem i sensem tego co robimy.

 
 
 
 
Na pewno też myślał od weekendu trener Piotr Pierścionek, a miał o czym…Wystarczy przypomnieć sobotni, przegrany 0:3 mecz z Grodźcem i spacer na trybuny. Myślał bardzo mądrze, bo w meczu z Sarmacją jego zespół wyglądał bardzo przyzwoicie i zwyciężył 3:1, awansując tym samym  do finału.
Pierwsza połowa na remis 1:1. Unia wyszła na prowadzenie bardzo szybko, bo już w 10. minucie po strzale Franiela. Jedni i drudzy próbowali zmienić wynik meczu, ale za bardzo im to nie wychodziło. Dopiero 42. minucie Sarmaci wyrównali (głupi faul obrońcy Unii i bramkę po strzale z rzutu karnego zdobył Bartnikowski).
Druga połowa już na korzyść Unistów, którzy drugą połowę zaczęli z wysokiego C. Bramkę stadiony świata zdobył w 50. minucie z rzutu wolnego Skórski. Sarmacja próbowała odrabiać straty, ale nic nie chciało wpaść do siatki gospodarzy. Wpadło za to po raz trzeci do bramki Sarmacji. W 72. minucie Wierzba ustalił wynik spotkania na 3:1.
Może nie po emocjonującym meczu, bo czasem wiało nudą z boiska, ale po szczególnie przyzwoitej grze gospodarzy to oni wchodzą do finału, gdzie czeka również Warta Zawiercie, która wygrała w Wojkowicach z Górnikiem 3:2.

Na wypowiedzi trenerów zapraszamy do środowego UPSZ-a.
 
Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

Unia Dąbrowa Górnicza – Sarmacja Będzin 3:1 (1:1)


Bramki:
1:0 – 10. min Franiel
1:1 – 42. Min Bartnikowski (karny)
2:1 – 50. min Skórski (wolny)
3:1 – 72. min Wierzba

Składy:
Unia: Tomanek, Kowalski, Skórski, Krzykowski, Dyrda, Jędrzejczyk, Wróbel, Franiel, Bąk, Dębowski, Cichy. Trener Piotr Pierścionek
Rezerwa: Będkowski, Misztal, Cygnar, Kruczek, Wierzba, Knapik, Bruzda

Sarmacja: Maciejowski, Maj, Majka, Sanok, Dębski, Kocot, Bartnikowski, Dankowski, Góral, Tyszczak, Mendela. Trener Szymon Stawowy
Rezerwa: Gargasz, Pielichowski, Szal, Kowalczyk, Zawadzki, Dul, Kułaga
                                                                          
Sędziowali: Miśta, Gorczyca, Kowalczyk (KS Sosnowiec)
 
 

 

 


Źródło własne

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 01 listopad 2018 08:03

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.