Log in

CKZAB: Podsumowanie rundy – Sośnica II Gliwice – Dawid Górski

  • Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

Sośnica II Gliwice po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce. Po 10 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 17. 5 wygranych, 2 remisy i 3 porażki.

 
 
 
 
Oto podsumowanie rundy przez trenera:

Dawid Górski: Sezon przygotowawczy wraz z naborem do zespołu ruszył z końcem Maja 2018r. Wtedy to tez prezes Marcin Kiełpiński wraz trenerem Piotrem Wieczorkiem podjęli decyzję na wniosek przyszłego trenera drugiego zespołu o otwarciu rezerw. Drugi zespół złożony z 7 byłych zawodników GSF Gliwice, 3 z MKS Zaborze Zabrze, 2 z Start Kleszczów oraz kilku wolnych zawodników - wszyscy z nich mieli przeszłość związaną z Sośnicą. Okres przygotowawczy pomimo intensywnych treningów był przyjemny. Dało się zauważyć eksperymenty nowego trenera oraz solidne przygotowanie zawodników do rundy.
 
Rozegraliśmy wiele sparingów, zarówno z juniorami jak i z seniorami. Początkowo ustawienie 1-4-3-3 wydawało się być odpowiednie i zbliżone do warunków panujących w pierwszym zespole, jednakże czas i rozgrywki pokazały, że trzeba zmian. 3 potknięcia w drodze po awans - 1 na początku i 2 w trakcie rundy. Zespół rezerw zaliczył falstart, ale w drugim meczu wysoko pokonał u siebie zespół z Paniówek. Mecz ten podbudował zawodników na tyle, aby móc w dalszym ciągu liczyć się w walce o klasę B. Nie było tygodnia bez ani jednego treningu. Każdy z zawodników był mocno zaangażowany w przygotowanie do meczu, co na tym poziomie rozgrywkowym jest rzadko spotykane. Przerwa to czas odpoczynku, dla tego zespołu nie będzie trwała ona długo.

"…Już w grudniu zaczynamy okres przygotowawczy, nie chcę aby moi zawodnicy zapomnieli o piłce. Dzięki uprzejmości prezesa Kiełpińskiego oraz pomocy trenera Wieczorka jesteśmy cały czas w treningu, za co bardzo dziękuję" - Dawid Górski, trener rezerw Sośnicy Gliwice.

MECZE LIGOWE ZAKOŃCZONE:
1) vs. LKS Naprzód Łubie 1:0 (p)
2) vs. LKS Tempo II Paniówki 5:0 (w)
3) vs. LKS Orzeł Paczyna 3:2 (w)
4) vs. Burza II Borowa Wieś 1:2 (p)
5) vs. Korona Bargłówka 4:2 (w)
6) vs. LKS Leśnik Łącza 1:2 (p)
7) vs. FC Kłodnica Gliwice 3:3 (r)
8 ) vs. MKS Concordia II Knurów 8:2 (w)
9) vs. MSPN Górnik Zabrze 4:1 (w)
10) vs. LKS Ślązak Bycina 2:2 (r)

RANKING STRZELCÓW :
1) 12 - Kołtko
2) 3 - W. Kureczko
2) 2 - D. Górski, A. Kureczko,
2) 1 - Pala, Zamożniewicz, B. Górski, Mijas, Szubrycht, Kiełpiński, Havryliuk, Jasiński, Piecuch, Smaga

KARTKI:
Pala 1C
Kuźma 2Ż
Smagowski 1Ż
Smaga 1Ż
P. Kureczko 1Ż
 

Źródło własne

 

 

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS
Ostatnio zmienianyniedziela, 30 grudzień 2018 23:53

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.