Log in

LO4: Podsumowanie rundy: Dawid Brehmer – Podlesianka Katowice

Podlesianka Katowice –  8 zespół IV grupy katowickiej okręgówki. 30 meczów, 48 punktów, bilans bramkowy 58-42. Dwie różne rundy piłkarzy z Podlesia. Pierwsza fatalna, natomiast druga to już prawdziwy pokaz siły.

Oto jak podsumował tą udaną drugą rundę kapitan Podlesianki Dawid Brehmer:

Runda rewanżowa była w naszym wykonaniu zdecydowanie lepsza aniżeli pierwsza część rozgrywek. Mimo świetnej serii w ostatnich 10 meczach (9 zwycięstw, 1 remis), to czujemy lekki niedosyt, gdyż nasza zdobycz punktowa mogła, a wręcz powinna być większa. Najbardziej bolały porażki z początku rundy - z Grunwaldem Halemba i Unią Kosztowy, gdzie przez większość czasu gry byliśmy stroną dominującą. Również z Goczałkowicami i Pogonią Imielin mogliśmy się pokusić o lepsze rezultaty.

Nie ma co ukrywać, iż zimą zespół przeszedł małą rewolucje i początkowa faza rozgrywek poświęcona została na zgrywanie się nowych zawodników. Praktycznie wszystkie nasze zimowe wzmocnienia okazały się trafione. Marcin Rosiński i Kamil Szostek stali się gwiazdami naszej ligi (Rosiński 11 bramek i 4 asysty, Szostek 8 bramek i 5 asyst), podobnie jak młody Mateusz Drzymała, który należał przez całą rundę do podstawowych zawodników naszego składu.

Priorytetem na kolejny sezon będzie utrzymanie obecnego składu i walka o coś więcej niż tylko środek tabeli. Na przyszły sezon 2017/2018 przypada 80-lecie klubu i kto wie, czy nie uda się sprawić takiej niespodzianki, jak na poprzednią okrągłą rocznicę...


Źródło własne

 

 

Media

World of Tanks: Refined Trailer
Ostatnio zmienianywtorek, 18 lipiec 2017 08:40

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.