Log in

Sparing: Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice 2:2

W sobotnie przedpołudnie na boisku Czarnych Sosnowiec rozegrały sparing drużyny Niwy Brudzowice i Górnika Wojkowice. Mecz był bardzo szybki i mógł się podobać. Wojkowiczanie grali w dosyć okrojonym składzie – trener Bała musiał wejść na boisko i radził sobie bardzo dobrze. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Oto opinie pomeczowe trenerów:

 

Sebastian Gzyl (Niwy): Drugi nasz sparing tej zimy z Górnikiem remisujemy 2:2. Przegrywaliśmy 0:1, potem prowadziliśmy 2:1, następnie w końcówce straciliśmy bramkę na 2:2. Trzeba przyznać, że wynik jest zasłużony. Mecz był wyrównany, niezły w naszym wykonaniu. Grało dwóch nowych zawodników, którzy są na razie testowani, ale nie są zatwierdzeni. Bramki strzelili zawodnicy, których już mamy u siebie Kuba Zawartka i Dominik Szepietowski. Bardzo wartościowy i pożyteczny sprawdzian. Kolejny sparing gramy za tydzień tutaj w Sosnowcu z rezerwami Zagłębia.

Adam Bała (Górnik): Wynik 2:2 uważam za sprawiedliwy. Mecz niewykorzystanych sytuacji. Więcej tych klarowniejszych sytuacji mieliśmy my, z których wykorzystaliśmy dwie. Z przebiegu gry jestem zadowolony, gdyż byliśmy bardzo osłabieni.

 

Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice 2:2 (0:0)


Bramki:
Zawartka, Szepietowski - Miśkiewicz, Czerski

Źródło: własne

 

 

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 luty 2018 16:06

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.