Log in

Sparing: SKS Łagisza – KP Sarnów 1:3

Sparing rozegrany w sobotnie przedpołudnie, przy ładnej słonecznej pogodzie. Bardzo pożyteczny mecz dla obu trenerów, którzy powoli już zamykają kadrę i podsumowują okres przygotowawczy. Lepiej to wygląda patrząc na ten mecz w drużynie Sarnowa, która jak wiadomo ma wyrównany i stały skład. Łagisza musi popracować nad wyeliminowaniem błędów, które się pojawiają co sparing.

 

Opinie pomeczowe trenerów:

Sebastian Golda (SKS): Dzisiejszy mecz kolejny raz pokazał, że nie wyciągamy wniosków z naszych błędów. O ile gra w pierwszej połowie wyglądała dobrze, to goście schodzą na przerwę z przewagą jednej bramki, gdzie obie tracimy w bardzo lekki sposób. Druga połowa wniosła po zmianach dużo chaosu i po kolejnym stałym fragmencie tracimy kolejną bramkę. Liczę, że na ostatni sparing zbierzemy się już w kompletnym składzie.

Grzegorz Żak (KP): Bardzo pożyteczny sprawdzian w pierwszej połowie, mimo prowadzenia to przeciwnik był bardziej zorganizowany i lepiej operował piłką. My graliśmy bardzo chaotycznie. Druga połowa już dużo lepsza w naszym wykonaniu i w efekcie zasłużone zwycięstwo. Mamy jeszcze dwa tygodnie na wyeliminowanie błędów, które się dzisiaj pojawiały. Kadra jest bardzo wyrównana i walka o pierwszy skład będzie trwała do pierwszego meczu.


SKS Łagisza – KP Sarnów 1:3 (1:2)

Bramki:
SKS: Pietrzak
KP: Czechowski, Jędrusik Bartek, Ryczko

Źródło: własne

 

 

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 07 marzec 2018 12:58

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.