Logo
Wydrukuj tę stronę

Sparing: SSZ Ujejsce - KP Gmina Psary 2:1

W ciepłe, słoneczne, sobotnie przedpołudnie, dwie drużyny Sosnowieckiej A klasy rozegrały sparing. Ujejsce z 1 zawodnikiem na ławce, a goście z Psar z większą ławką i z trenerem Chodorem w składzie. Wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. W drugiej oglądaliśmy festiwal nieskuteczności z obu stron. Ujejsce mimo braków kadrowych zaprezentowały przyzwoity futbol. Gracze KP GP grali również fajną piłkę. To nie jest już ta sama drużyna co na koniec rundy, lub nawet na początku swoich przygotowań. Obie drużyny na pewno sprawią kilka niespodzianek i zabiorą punkty drużynom z czołówki.

 

Opinie pomeczowe trenerów:
Michał Chmielowski (SSZ Ujejsce): Plusem tego naszego ostatniego sparingu jest to, że wreszcie zagraliśmy w miarę przyzwoicie w tyłach. Po ostatnich sparingach, gdzie traciliśmy po 4-5 bramek wyglądało to słabo. Dzisiaj wreszcie ten wynik, którym się mecz zakończył jest wynikiem piłkarskim. Wygraliśmy 2:1. Drugi aspekt pozytywny to to, że zakończyliśmy zwycięsko ten ostatni sparing, także 8 sparingów i 8 wygranych. To też buduje gdzieś tam morale drużyny. Kolejny aspekt to to, że miałem jednego zawodnika na ławce. To jest plus dla tych zawodników, którzy grali, że większość z nich zaliczyła pełne 90 minut. Nie wyglądało to źle, fragmentami potrafiliśmy się utrzymać przy piłce, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, wykorzystaliśmy tylko dwie. Na pewno morale jest na plusie i będziemy chcieli tą zwycięską passę wygranych kontynuować w meczach ligowych.
 
Sławomir Chodor (KP GP): Chcieliśmy zagrać w pełnym składzie, ale nie udało się niestety. Kilku chłopaków ma pracę, inne obowiązki służbowe czy rodzinne, ale to normalne. To jest poziom amatorski, także nie szukajmy tutaj żadnej sensacji. Są zmiennicy, jest pierwszy skład. Mam tutaj grupę silną grupę 20 osób, którzy walczą, którzy chcą grać i chcą się pokazać na boisku. Zaczyna się tutaj tworzyć fajna atmosfera w Psarach. Staramy się to pchać do przodu. Nie wiadomo jak to będzie, inauguracja sezonu jest przed nami. Najważniejsze, że idzie to w dobrym kierunku i weryfikacja tego co robimy już niedługo przyjdzie.


 

SSZ Ujejsce - KP Gmina Psary 2:1 (2:1)

Bramki:
SSZ: Kachniarz, Śmiłkowski
KP GP: Strzelecki

Źródło: własne

 

 

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 13 marzec 2018 21:53
All Rights Reserved bcsb sp. z. o.o.