Log in

Kibicujesz „Biało-Czerwonym”? Pokaż jak. Zostań twarzą kampanii reklamowej i wskocz na etykiety butelek!

Dzięki nim doczekamy się następczyń Pauliny Dudek i Ewy Pajor? Dzięki nim doczekamy się następczyń Pauliny Dudek i Ewy Pajor?

Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i bycie twarzą piłkarskiej kampanii reklamowej to główne nagrody dla zwycięzców konkursu „Kibice OSHEE”, organizowanego przez Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Czas na przesyłanie pełnych emocji zdjęć upływa 21 lutego.

Aby dołączyć do gry o niezapomnianą przygodę, wystarczy wejść na stronę www.kibiceoshee.pl, wypełnić krótki formularz rejestracyjny i dodać zdjęcie, które pokaże radość ze zwycięstwa polskich piłkarzy w finale Euro 2020.
Kibice wskakują na etykiety!

Chociaż do startu mistrzostw Europy pozostały jeszcze 4 miesiące, piłkarskie święto dla fanów „Biało-Czerwonych” rozpoczyna się już teraz. Udział w konkursie „Kibice OSHEE” to wielka szansa na przeżycie niezapomnianej przygody na planie zdjęciowym. 5 laureatów nagrody głównej zostanie twarzą kampanii reklamowej, a ich wizerunek znajdzie się na specjalnej, limitowanej edycji produktu OSHEE Vitamin Water.

Fani mogą przesyłać zgłoszenia do 21 lutego do końca dnia. Zadaniem konkursowym jest ukazanie emocji, jakie towarzyszą nam przy kibicowaniu reprezentacji. 22 lutego rozpocznie się otwarte głosowanie internautów, które potrwa tydzień i wyłoni finałową „dziesiątkę” kandydatów do roli „Kibiców OSHEE”. Wybrani uczestnicy zgarną miesięczny zapas OSHEE, a następnie komisja wskaże 5 laureatów nagrody głównej, którzy na początku marca wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Efekty pracy fotografów i modeli będziemy mogli podziwiać na etykietach OSHEE Vitamin Water, które trafią do sklepów przed Euro 2020.

Zwycięzcy konkursu będą częścią ogólnopolskiej kampanii reklamowej. Kreacje z ich udziałem zobaczymy m.in.: na billboardach, w prasie, internecie oraz w punktach sprzedaży.

Dumny sponsor polskich piłkarzy
OSHEE, lider napojów funkcjonalnych w Polsce, jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej od sierpnia 2018 roku. – W nadchodzącym roku wszyscy będziemy wspierać polskich piłkarzy podczas mistrzostw Europy. Jako Oficjalny Sponsor kadry chcemy podgrzewać atmosferę piłkarskiego święta już teraz. Konkurs, w którym można zostać twarzą naszej piłkarskiej kampanii i znaleźć się na etykietach limitowanej edycji produktu OSHEE Vitamin Water to pierwsza z naszych aktywności skierowanych do kibiców, które zaplanowaliśmy na nadchodzące miesiące – podkreśla Mariusz Ryciak, Group CMO OSHEE Polska.

OSHEE Vitamin Water to unikalna kompozycja witamin oraz mikro i makroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. OSHEE Vitamin Water nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani sztucznych aromatów. To produkt dedykowany osobom, dla których zdrowy i aktywny tryb życia jest priorytetem.

Pełen regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: https://kibiceoshee.pl/regulamin-konkursu.

***
OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

 


Źródło arskom/informacja prasowa

 

 

Media

World of Tanks: Refined Trailer
Ostatnio zmienianywtorek, 11 luty 2020 22:21
red

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.